Family house

Family house

Family house – tai jaukūs ir stilingi namai poilsiui, darbostogoms ar asmeninėms šventėms. Esame pačiame nuostabiausiame mieste – Druskininkuose, bet toliau nuo miesto centro šurmulio, ramioje vietoje, netoli Nemuno.
Mūsų šeimos vertybės – tvarumas ir sveika aplinka, todėl pas mus rasite gausybę kambarinių augalų, natūralaus medžio interjero elementų ir natūralių dekoro detalių.

Kaina nuo: 250 eur/naktis.

Darbo erdvės

Erdvūs kambariai su valgomaisiais stalais, kuriuos galima pritaikyti darbo vietoms. Didelė bendra erdvė, pritaikyta bendram darbui su kolektyvu, yra galimybė naudotis projektoriumi, visame name spartus optinis internetinis ryšys.

Maitinimas

Kiekvienas kambarys turi savo mini-virtuvėlę su visais reikmenimis, taip pat bendroje erdvėje yra didelė moderni virtuvė su visomis reikalingomis priemonėmis pasireikšti kulinariniams sugebėjimams. Yra galimybė organizuoti maitinimą iš restoranų, dėl sąlygų reikėtų tartis atskirai.

Laisvalaikis

Įskaičiuota pirtis, lauko grilis su iešmais ir grotelėmis, malkos. Yra galimybė organizuoti mobilų kubilą (sąlygas derinti atskirai).

Kontaktai

image (3)

info@familyhouse.lt

image (4)

Ateities g. 20B, Druskininkai

image (5)

8 610 00906