Belorus sanatorija

Belorus sanatorija

Daugiau kaip septynis dešimtmečius Druskininkuose veikianti sanatorija „BELORUS“ kurorto svečiams siūlo profesionalias gydomąsias, sveikatinimo ir grožio procedūras už patrauklią kainą. Sanatorijos gydymo bazė laikoma viena geriausių kurorte, o baseino ir pirčių kompleksas leidžia maloniai atsipalaiduoti ne tik gydymo metu, bet ir laisvalaikiu. Sanatorijos patalpose rasite sporto salę, grožio ir sveikatingumo procedūrų kabinetus bei kavinę, kurioje organizuojami renginiai bei gyvo garso koncertai.

Kainu nuo: 33,00 Eur./asm.

Darbo erdvės

Visuose sanatorijos kambariuose yra bevielis internetas, viešbučio fojė interneto kavinė ir kompiuteriai, taip pat konferencijų salė iki 40 žmonių.

Maitinimas

Maitinimas, pasirinkus SPA sveikatinimo paslaugas – 3 kartus per dieną, švediško stalo principu, pasirinkus tik apgyvendinimo paslaugas, pusryčiai (švediško stalo principu) įskaičiuoti.

Laisvalaikis

Į pasiūlymo kainą įeina: sanatorija – sveikatinimo paslaugos, gydytojo konsultacija ir 4-5 procedūros per dieną, apgyvendinimo paslaugos – 90 minučių baseino ir pirčių komplekso.

Kontaktai

image (3)

povilas@belorus.lt, info@belorus.lt

image (4)

Maironio g. 2, Druskininkai

image (5)

Tel.: +37031360618 , +37069723622