UPA Medical SPA

UPA Medical SPA

UPA Medical SPA“ – vieta darbo susitikimams, renginiams ir konferencijoms Druskininkuose!

„UPA – mano sveikatos namai Druskininkuose!” O ten, kur gera sveikata – energija, motyvacija ir lengvai gimstančios naujos idėjos. Štai kodėl moderni, pažangias ir gamtos išteklius tausojančias technologijas naudojanti „UPA Medical SPA“ yra tinkama vieta Jūsų darbiniams susitikimams, seminarams ir konferencijoms. Nusprendusiems savo renginį organizuoti, susisiekite su mumis.

Darbo erdvės

Didžioji salė – 80 kv. m, teatro stiliumi talpinanti 60 asmenų. Joje yra visa reikiama įranga: projektorius su ekranu, vaizdo ir garso aparatūra, garso sistema, mikrofonas, rašymo lenta, kanceliarinės rašymo priemonės, popierius ir žymekliai.

Mažoji salė – 23 kv. m su 10 – 12 sėdimų vietų (TV ekranas, rašymo lenta, kanceliarinės rašymo priemonės, popierius ir žymekliai). Prireikus techninės pagalbos visuomet padės mūsų darbuotojas.

Maitinimas

Restoranas „UPA”, tiekiantis šviežią ir kokybišką maistą, pasirūpins Jūsų kavos pertraukėlėmis, verslo pietumis ir šventiška vakariene.

Laisvalaikis

Renginio dalyviai bus apgyvendinti erdviuose, skandinaviško dizaino vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Dviejų dienų ar ilgesnėms konferencijoms (su nakvyne), baseino ir pirčių pramogomis dalyviai galės mėgautis nemokamai. Taip pat konferencijos dalyviams, pateikiame spec. kainas gydomosioms ir SPA procedūroms.

Nusprendusiems savo renginį organizuoti, susisiekite su mumis.

Kontaktai

image (3)

booking@upa.lt

image (4)

Sveikatos g. 36, LT-66251 Druskininkai

image (5)

+370 313 59188